Kategorie

QuickBayt 50g Granulat - super skuteczny Zobacz większe

Insektan Finish 500ml - super skuteczny

Nowy produkt

FREGATA

Insektan Finish 500ml

Więcej szczegółów

100,93 zł brutto

Insektan Finish

OPAKOWANIE: 500ml

PRODUCENT: CERTIS

OPIS:

Insektan Finish 26 PA 0,5 Litra to najlepszy sposób na muchy w pomieszczeniach. Pasta na muchy doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach gospodarskich jak również w domu - jest skuteczny w zwalczaniu much domowych i zwierzęcych w sklepach, szpitalach, domach opieki, barach (do stosowania w miejscach w których przebywają ludzie i dzieci).

Dzięki nowoczesnej substancji czynnej - KLOTIANIDYNIE - oraz bardzo dobrej przynęcie, preparat Finish jest obecnie najlepszym rozwiązaniem w walce z muchami. Środek owadobójczy w formie pasty, do stosowania bezpośredniego przez malowanie powierzchni. Wykazuje działanie kontaktowe i żołądkowe. Dzięki zawartości atraktanta wabi muchy do miejsca pomalowanego. Zalety: można stosować tam gdzie nie można wykonać oprysku stosować tam gdzie muchy są uodpornione na inne preparaty środek bez zapachowy produkt bezstratny - nie wykorzystany można zamknąć zawiera wabiący atraktant pokarmowy

Finish 26PA stosuje się: Do zwalczania much w pomieszczeniach inwentarskich: chlewnie, obory, stajnie, kurniki i inne w warunkach takich, jakie panują w pomieszczeniach inwentarskich w okresie aktywności życiowej dorosłych much. Środek zawiera substancję która wabi muchy do powierzchni pomalowanych. Muchy giną w ciągu 4 dni od kontaktu z produktem. Produkt pozostaje skuteczny przez 6 do 8 tygodni od zastosowania. Środek stosować przez malowanie – stosuje się środek nierozcieńczony. Pędzlem malować: ściany, filary, ramy okienne, rury przewodzące mleko i inne miejsca na których siadają muchy.

Malowanie powierzchni lub zawieszanie pomalowanych tablic należy wykonać po wystąpieniu pierwszego nalotu much. Dawki: W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200m2 stosować 500 mililitrów środka. Malować powierzchnie czyste nie absorbujące środka. Nie należy malować środkiem ścian/powierzchni świeżo malowanych wapnem. W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200m2 malować około 60 pasów 10 x 30cm. Malowane pasy, należy rozmieścić równomiernie w pomieszczeniu w różnych miejscach na których siadają muchy.

Środek można stosować w pobliżu zwierząt, jednak tylko w miejscach które są poza zasięgiem zwierząt. W pomieszczeniach w których nie ma miejsc do zamalowania zaleca się zawieszanie kartonowych pomalowanych środkiem tablic. Tablice o gładkiej powierzchni i niskiej nasiąkliwości o rozmiarach 20 x 15 cm ( format A5). W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 200m2 zawiesić około 60sztuk takich tablic.

Tablice z naniesionym środkiem, należy powiesić lub umieścić w różnych miejscach na których siadają muchy. Tablice można zawieszać na boksach/klatkach w pobliżu zwierząt, jednak poza zasięgiem zwierząt. Finish 26PA może być stosowany w sąsiedztwie zwierząt.

W czasie stosowania środka zwierzęta mogą przebywać w pomieszczeniu. Należy jednak mieć pewność że zwierzęta nie będą mogły mieć dostępu do miejsc traktowanych środkiem. W miarę potrzeby zabieg malowania należy powtórzyć. W miejscach malowanych mogą pozostać nieznaczne plamy po środku.

W sprzedaży również inne środki owadobójcze.

ZAPRASZAMY DO ODBIORU OSOBISTEGO

W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

UL. LUBIEJEWSKA 87


7 - pozostałe produkty z tej samej kategorii